Ogłoszenia duszpasterskie

W sobotę 04 maja Sakrament Chrztu św. przyjęli, stając się dziećmi Bożymi i zostali włączeni do wspólnoty Ludu Bożego: Hanna Tokarczyk, Tomasz Grzegorzek, oboje z Równi i gościnnie u nas Antonina Bakalarz z Nowego Sącza. Rodzicom gratulujemy i życzymy wiele łask Bożych.

Nabożeństwa majowe, w naszym kościele są odprawiane codziennie o 17.30, po nabożeństwie Msza św. wieczorna. Tegoroczne rozważania majowe zatytułowane: Owocowanie świętości Jana Pawła II w diecezji tarnowskiej. 25 rocznica pobytu Jana Pawła II w Starym Sączu pragną pokazać bogactwo duchowe i materialne, jakie w ciągu tego ćwierćwiecza zrodziła tamta wizyta papieska.
Dzieci otrzymują ilustracje/naklejki przedstawiające rozsiane po całym świecie sanktuaria, w których szczególnie czczona jest Matka Boża. Każde z przedstawionych na obrazkach miejsc odpowiada jakiemuś wezwaniu z Litanii Loretańskiej. Na planszy znajdzie się tekst ze wszystkimi wezwaniami.
Zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwach.

W każdy czwartek tygodnia w naszym kościele odbywa się całodzienna (od Mszy św. porannej do wieczornej) adoracja Najświętszego Sakramentu. Znajdź chwilę czasu dla oczekującego na Ciebie Jezusa i przyjdź.
Kościół udziela odpustu zupełnego wiernemu, który nawiedzi Najświętszy Sakrament przynajmniej przez pół godziny w celu adoracji.